Skip to main content

Op deze natte zaterdagochtend verzamelden een aantal van onze leden zich voor de geplande sleuteldag in Didam. Wim Strijbosch had als organisator het idee opgevat om te gaan sleutelen in- en rondom de Didamse Martinusmolen. Na aankomst kregen we vrijwel direct een leuke rondleiding in de molen. We kregen de kans om de verschillende ruimtes van de molen te bekijken en te leren over de ouderwetse maar zeer effectieve machinerie die wordt gebruikt om het graan te malen en te verwerken. Terwijl de regen tegen de ruiten tikte, werd er niet gesleuteld maar onder het genot van een kopje koffie verder gepraat over Vespa‚Äôs en de toekomstige ritten en evenementen. Ons ere-lid en ex-voorzitter Ron van Asselt werd nog even in het zonnetje gezet vanwege zijn 25-jarig lidmaatschap. Al met al was het een geslaagde dag, ook al waren de weersomstandigheden niet ideaal. En ook leuk: ons kersverse lid Katinka van Rij kwam ook nog even langs om kennis te maken. Klik hier voor de foto’s

Leave a Reply