Skip to main content

Het was weer gezellig! Leuk om elkaar weer te zien in het nieuwe jaar en uit te kunnen kijken naar de gezamelijke ritjes en evenementen. Maar…het had natuurlijk ook een hoog serieus gehalte. Zo passeerden het jaarverslag 2019, de gedane kascontrole, de begroting 2020, etc., etc. de revu. Ook leuk om te melden: we kunnen in de persoon van Chris Hengeveld een nieuw lid verwelkomen. Chris van harte welkom bij onze club en veel plezier gewenst met jouw Vespa 300 HPE! Ben Smeenk kreeg een speldje uitgereikt vanwege zijn 35-jarig lidmaatschap. En last but not least werd Rene Peters uitgezwaaid als bestuurslid en bedankt voor zijn inzet richting de club. Rene is een man die zijn technische kennis graag deelt en de sleuteldagen die hij organiseert worden gewaardeerd. Nogmaals bedankt Rene! Erik van der Leij werd als nieuw bestuurslid verwelkomd. Hij gaat zich met name bezig houden met het bijhouden van de website. Na de vergadering werd er tijdens de gezamenlijke lunch gezellig na- en bijgepraat. Klik hier voor de foto’s

Leave a Reply