Lid worden
Om het enthousiasme rond de Vespa met meer liefhebbers en berijders te delen, staat de VCGE open voor nieuwe leden uit Gelderland, Overijssel en daarbuiten. Als het je aanspreekt kun je je hieronder aanmelden. Let op: je ontvangt vanzelf een contributiefactuur van onze penningmeester, dus nog geen geld overmaken. 
hier klikken om je aan te melden.

Bestuur Vespaclub Gelderland: bestuur@vespaclubgelderland.nl

Bestuursleden Vespaclub Gelderland

Voorzitter:
Ron van Asselt
ron@vespaclubgelderland.nl

Secretaris:
Rien van der Velden
rien@vespaclubgelderland.nl

Penningmeester en Ledenadministratie:
Wim Veersma
wim@vespaclubgelderland.nl

Bestuurslid Toertochten:
Remondo Ricci
remondo@vespaclubgelderland.nl

Bestuurslid Algemeen en Techniek:
Erik van der Leij
erik@vespaclubgelderland.nl